KONST / Litografier / Färglitografi 9658368
*
nr 965 8368
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Ulf Wahlberg (f. 1938), 1978, Bilvrak, 26/310, motivet: 50x68
Kondition: saknar glas
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juni 2015
kl 20:32:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/6 20:11:51
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Läs mer om Ulf Wahlberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bilvrak färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf wahlberg
-
4233 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:40
*
Ulf Wahlberg
Kondition: saknar glas
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Läs mer om Ulf Wahlberg
nr 965 8368
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Ulf Wahlberg (f. 1938), 1978, Bilvrak, 26/310, motivet: 50x68
Kondition: saknar glas
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 juni 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/6 20:11:51 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg, svensk mÃ¥lare och tecknare född i Stockholm 1938.Läs mer om Ulf Wahlberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bilvrak färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf wahlberg
-
4233 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:40